Çatlak Topuk Tedavisi

Çatlak Topuk Tedavisi


Parlayan bakımlı ve güzel saçlara sahip olmak mı istiyorsunuz ? Önce saçınızın yapısını tanımalısınız. Saç yapınıza uygun en iyi bakımı da biz yaparız.

Günümüz bayanlarının vazgeçilmez tercihi haline gelen saç bakımı, fön, kesim, boya, röfle, balyaj, boncukla saç kaynağı gibi hizmetlerimiz yeni, modern, estetik bir bakış açısı ile sağlıklı sonuçlara ulaşmanızda yardımcı olmaktadır.

Bayan kuaför salonumuzda size özel saç tasarımlarının yanı sıra her türlü saç bakımı, röfle, perma, balyaj defrize, klasik ve modern topuzlar, en güzel günlerinizde sizi diğer bayanlardan farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Manikür: günümüz şartlarında hem erkeklerin hem bayanların vaz geçemediği el ve tırnak bakımıdır. Çoğu kişiye göre basit gibi görünse de aslında yanlış yapılabilecek uygulamalar el bakımı ve cilt sağlığı acısından istenmeyen sonuçlar doğura bilir o yüzden bizim tavsiyemiz uzman kişiler tarafından yapılmasıdır.(manikür yapımı doğru ve sterilize edilen malzemelerden yapılmalıdır)
Pedikür : Ayak sağlığı ve bakımı acısından uygulaması gereken bir bakım türüdür her işte olduğu gibi pediküründe profesyoneller tarafından yapılması tercih edilmelidir.
Kasalımı : kaşlarınız kişiliğinizi yansıtır yüzümüzün ifadesini biçimlendirir kaşların şekli ve rengi bayanı nasıl görmek istediğini yansıtır. Şekle sokulmuş kaşlar yüzümüzü aydınlatır.